خرید دستگاه اکسیدور گونی

خرید دستگاه اکسیدور گونی نقدی با بالاترین قیمت ممکن از شما تنها کافی است با ما تماس بگیرید،خرید نقدی دستگاه اکسیدور گونی و با قیمت عالی اگر دستگاه اکسیدور گونی برای فروش دارید حتما با ما در تماس باشید لیست ضایعاتی های سراسر کشور به همراه شماره تلفن ضایعاتی خرید دستگاه اکسیدور گونی با هزینه رفت و آمد از ما بازیافتی خرید دستگاه


بنگاه ضایعات عدالت
 تلفن: 09358232338
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «ضایعاتی یاب» دیده ام و کد «آگهی-80» را اعلام کنید»
 سایت «ضایعاتی یاب»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش ضایعات است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گیلان - رشت
اگر شما هم تمایل دارید آگهی خرید و فروش ضایعات درج کنید برای شروع روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «ضایعاتی یاب» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

دستگاه اکسیدور گونی

دستگاه اکسیدور گونی (به انگلیسی: Granulator Oxidizer) یک نوع تجهیزات است که در صنایع بازیافت پلاستیک و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. این دستگاه برای پردازش و بازیافت مواد پلاستیکی استفاده می‌شود و اهمیت زیادی در صنایع بازیافت و دوره زندگی مواد پلاستیکی دارد. وظیفه اصلی دستگاه اکسیدور گونی اکسیداسیون مواد پلاستیکی است که در نتیجه آن مواد پلاستیکی به صورتی کاملاً یکنواخت و بدون امکان بازیافت بیشتر می‌شوند. اکسیداسیون مواد پلاستیکی به معنای تخریب و تغییر شکل شیمیایی آنها است تا بتوانند به شکل‌های جدید و مفیدتری تبدیل شوند.

در فرآیند اکسیداسیون، مواد پلاستیکی تحت شرایط حرارتی و شیمیایی خاص قرار می‌گیرند که باعث تغییر شکل و ویژگی‌های آنها می‌شود. این فرآیند می‌تواند شامل تجزیه مولکولی، تغییر شیمیایی و اکسیداسیون مواد پلاستیکی باشد که در نهایت به تبدیل مواد پلاستیکی به موادی با ویژگی‌های مختلف و مفیدتر منجر می‌شود.

به طور کلی، وظیفه دستگاه اکسیدور گونی در صنایع بازیافت پلاستیک به تجزیه و تحلیل مواد پلاستیکی و تبدیل آنها به موادی قابل استفاده‌تر است. این دستگاه برای بهبود کیفیت مواد بازیافتی و تولید موادی با ویژگی‌های مطلوب استفاده می‌شود.